O NAS

Kancelaria Lege Restrukturyzacje – jesteśmy zespołem prawników, którzy od lat zajmują się prawem upadłościowym. Dotychczasowe doświadczenie zdobywaliśmy w kancelariach adwokackich oraz kancelarii syndyka. Dzięki temu wiemy, jak przygotować skuteczny wniosek o ogłoszenie upadłości, ale również jak w optymalny sposób poprowadzić sprawę klienta na etapie po jej ogłoszeniu.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług z indywidualnym i pełnym zrozumienia podejściem do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z wagi problemów, z jakimi przychodzą do nas nasi klienci, dlatego zawsze poświęcamy im pełną uwagę i poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań. Jednocześnie staramy się, aby ceny naszych usług były przystępne i możliwe do udźwignięcia nawet dla klientów w bardzo trudnej sytuacji.

Jeżeli popadliście Państwo w tarapaty finansowe, być może teraz jest ostatni dzwonek, aby wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z fachowej pomocy w pozbyciu się zadłużenia. My dokonamy analizy sytuacji, zaproponujemy konkretne rozwiązania i przeprowadzimy przez wszystkie procedury, od złożenia wniosku w sądzie do ostatecznego uwolnienia się od długów.